WYZWANIA BIEGOWE /biegi wirtualne - Wirtualne Wyzwanie “Stukilometrowy Biegacz Zawodowy“ w 1 miesiąc

                                                                                                                                                                            

 

Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu ! Powalcz o swój sukces !

Chcesz nosić zaszczytny tytuł STUKILOMETROWY BIEGACZ ZAWODOWY ?

Nic prostszego. Podejmij wyzwanie ! Zmotywuj się do ruchu !

 

  • Przebiegnij 100 kilometrów w ciągu jednego miesiąca od opłacenia wyzwania.
  • Wyzwanie rozpoczyna się w chwili opłacenia startu.
  • Zdjęcie lub printscreen z aplikacji lub zegarka dokumentujące wykonanie zadania prześlij do nas na adres biegowewyzwanie@gmail.com
  • Za ukończenie wyzwania zdobędziesz ekstra metalowy medal oraz dyplom, a w pakiecie rozszerzonym dodatkowo okolicznościowa koszulka.
  • Po wyzwaniu czeka na Ciebie chwała i podziw!   

 

 Alpas

Artur Sarosiek

ul.Zwierzyniecka 38/3

43-382 Bielsko - Biała

e-mail:biegowewyzwanie@gmail.com

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Alpas Artur Sarosiek z siedzibą w Bielsko-Biała 43-300 przy ul. Zwierzyniecka 38/3. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2020 Sportowe wyzwania
pozycjonowanie stron bielsko