WYZWANIA BIEGOWE /biegi wirtualne - Wirtualny Bieg Wielkanocny “ Rusz Rżyć od Stołu “

   

 

Po świątecznych smakołykach Rusz Rżyć od Stołu                   

Biorąc udział w Wirtualnym Biegu Wielkanocnym spędzasz aktywnie czas świąteczny,                           

oraz spalasz świąteczne kalorie. W dniach 11-13 kwietnia przejdź, przebiegnij dystans min. 5 km podczas jednego treningu.

 

  • W dniach 11-13 kwietnia pokonaj dystans minimum 5 km ( biegiem, nordic walking, bieżnia, chód ) w czasie jednego treningu.
  • Zdjęcie lub print screen aktywności wyślij na adres biegowewyzwanie@gmail.com
  • Przed rozpoczęciem biegu otrzymasz pocztą elektroniczną imienny numer startowy do samodzielnego wydruku. Możesz, lecz nie musisz z nim pobiec. Po biegu na pewno będzie świetną pamiątką.
  • Za ukończenie biegu zdobędziesz super metalowy medal, a w pakiecie rozszerzonym oryginalną techniczną koszulkę lub koszulkę full print.
  • Podejmij Wyzwanie i pobiegnij Wirtualny Bieg Wielkanocny !

 

Podejmij wyzwanie ! Zmotywuj się do ruchu ! 

 Alpas

Artur Sarosiek

ul.Zwierzyniecka 38/3

43-382 Bielsko - Biała

e-mail:biegowewyzwanie@gmail.com

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Alpas Artur Sarosiek z siedzibą w Bielsko-Biała 43-300 przy ul. Zwierzyniecka 38/3. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2020 Sportowe wyzwania
pozycjonowanie stron bielsko